Potpisivanje ugovora

03/07/2021
2. srpnja 2021. godine potpisali smo Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za ESF projekt UP.02.1.1.14.0081 “Tradicija kao alat za razvoj vještina i socijalno uključivanje”. Projekt provodi Kulturno umjetničko društvo “Toplice” u partnerstvu s Hrvatskim društvom inženjera geotehnike i Gradom Varaždinske Toplice. Kroz projekt ćemo omogućiti osobama mlađim od 25 godina pristup online kulturnim i umjetničkim aktivnostima, odnosno plesnim i tamburaško-pjevnim radionicama, radionicama izrade nošnji i tradicionalnih ukrasa te radionici “Kultura življenja u Varaždinskim Toplicama”. Navedene aktivnosti će povećati socijalnu uključenost djece i madih i doprinijeti razvoju njihovih socijalnih i kreativnih vještina i znanja. Ukupna vrijednost projekta je 468.249,71 kn, a trajat će godinu dana.

Sadržaj objave isključiva je odgovornost KUD-a “Toplice”.